fbpx

Osobní mediální audit

Osobní mediální audit

Podívám se na online prezentaci a hlavní komunikační prvky vašeho podnikání očima novináře nebo influencera, který s vámi plánuje udělat interview, napsat reportáž nebo vás pozvat do vysílání.

Zjistíte aktuální stav a získáte konkrétní doporučení, co upravit a doplnit tak, aby byla vaše komunikace lákavá nejen pro zákazníky. Tím uděláte důležitý krok na cestě do médií a k využití jejich síly pro zviditelnění vašeho byznysu.

Nebudete zaskočeni příležitostí, když se objeví a nebo jí půjdete přímo naproti. Znásobíte šanci na uskutečnění konkrétního mediálního výstupu. 

Zadejte svůj web nebo jinou online prezentaci a získejte na ni zpětnou vazbu:

  • Rešerši KDO jste, CO děláte, JAK to děláte, pro KOHO to děláte.
  • Návrh vašich hlavních mediálních témat.
  • Soupis důkazů vaší odbornosti pro média.
  • Jak bych vás uvedla a jakou první otázku bych vám položila při rozhovoru.
  • Tipy, jak s vaší online prezentací pracovat dál.
Cena: 900 Kč za písemný zápis zpřístupněný do 2 dnů po objednání služby

Reference

Mediální audit od Jany Pokorné si prohlédne váš web odborným profesionálním okem, které hned vidí jakékoliv skulinky, kudy protékají informace. Od Jany jsem dostala třístránkový dokument a spoustu tipů a konkrétních rad, jak zmedializovat svoje poradenství pro rukodělné podnikavce. A hlavní poznatek, který si z mediálního auditu odnáším? Pokud chcete být vidět, tak buďte pro novináře odměnou a naservírujte jim vše na stříbrném podnose.
Anna Benešová - Monsterance
šperkařka a poradkyně pro rukodělné podnikavce
Splnila služba vaše očekávání?
5/5
Využila jsem audit a musím napsat, že mě moc překvapila! Jana se podívala na můj projekt a vypracovala podrobnou zprávu o tom, jak působím na veřejnost, kdo jsem, jakými tématy se zabývám apod. K tomu mi dala spoustu konkrétní tipů, co vylepšit, doplnit nebo na co se soustředit v budoucnu, aby můj projekt měl větší potenciál a oslovil (nejen) média. U některých tipů se mi otevřely oči a nechápu, že mi na stránkách chyběly?!
Lenka Stehnová - Miluji focení
fotografka a lektorka fotografování
Byly pro vás tipy a doporučení užitečné?
5/5
Od auditu jsem očekávala rady a tipy, co mám udělat abych se lépe prezentovala na sítích a v médiích. Dostala jsem kompletní rozbor mého webu, vystupování a podrobný návod, jak zlepšit svou komunikaci. Získala jsem pohled na svou práci z nadhledu. A otevřela se novým nápadům a strategiím. Jsem ráda, že jsem tuto službu využila a těším se na další spolupráci. Službu bych doporučila všem, kteří se chtějí prezentovat jako profesionálové a chtějí se zviditelnit.
Tereza Chlebusová Kandráčová - Plavu s Terezou
instruktorka plavání a autorka hravé metody výuky plavání
Služba mi pomohla nastartovat medializaci.
5/5
Velmi si vážím lidí, kteří svou práci vykonávají profesionálně a jsou opravdovými odborníky. A to Jana je.
Jsem velmi ráda, že jsem s ní měla možnost konzultovat svůj mediální obraz. Především chci vyzdvihnout, jak byla již dopředu skvěle připravená a jak provedla celkovou analýzu. Určitě jsem s Janou nekonzultovala naposledy a její služby mohu stoprocentně doporučit všem, kteří chtějí pracovat na systematickém zviditelnění sebe nebo svého projektu.
Zuzka Vitková - 3 pod 30
mamablogerka a finanční koučka
Janiny služby mohu 100% doporučit.
5/5