Online kurz pro ženy

ODRAZTE SE
DO MÉDIÍ

Buďte víc vidět, rozvíjejte svou osobní značku i důvěru zákazníků

Potřebujete rozšířit okruh lidí, které zaujmete svou nabídkou?

Dosáhli jste ve svém podnikání ve službách bodu, kdy toužíte být uznávanou expertkou nebo patřit mezi lídry v oboru?

Chcete být víc vidět bez nutnosti investovat tisíce do reklamy?

SKVĚLÝM ZPŮSOBEM, JAK TOHO DOSÁHNOUT, JE

BÝT VIDĚT V MÉDIÍCH

Neozvali se vám novináři sami? Vůbec nevadí, ještě vás asi neobjevili.

Pusťte se do aktivního oslovování médií vy. 

Je to běžná praxe velkých firem a funguje i u jednotlivců.

Jak vám kurz pomůže na vaší cestě do médií?

Naučíte se ověřený postup

Zjistíte, jak se dostat do médií, a tento ověřený postup pak můžete využívat opakovaně. PR budete schopni dělat svépomocí.​

Rovnou s PR začnete

V každé lekci uděláte jeden krok vedoucí k oslovení novinářů tak, abyste je zaujali a rozhodli se o vás napsat nebo pozvat do vysílání.

Čím se budeme společně zabývat?

Ujasníte si charakteristiku vaší služby nebo osobní značky

Seznámíte se s různými typy médií i českým mediálním prostředím

Zjistíte, jak vymyslet témata, která novináře zaujmou

Vytvoříte nabídku do médií a oslovíte novináře

Začnete budovat svou publicitu strategicky

Co o kurzu říkají jeho absolventky?

Pozvali mě do televizního pořadu

„Na sociálních sítích jsem měla pocit, že se stále pohybuji jen ve své "bublině". Chtěla jsem být vidět víc.

Díky kurzu jsem si udělala představu o tom, do jakých médií se můžu se svým tématem dostat a samozřejmě jak. Ale nejvíce si cením toho, že Jana neučí přemýšlet v malém, ale naopak. Odvážila jsem se napsat do televizního vysílání (což by mě nikdy dříve nenapadlo) a odpovědí mi bylo pozvání do pořadu.“

Pustila jsem se do akce ještě během kurzu

„Před kurzem jsem pravidelně vystupovala jako host v rozhovorech na sociálních sítích, ale neměla jsem představu o tom, jak oslovit jiná média. Chyběla mi strategie i reálná představa o tom, jak novináři pracují.

Kurz je perfektně zpracovaný, postupně jsem se zorientovala v mediálním světě a vytvořila si konkrétní plán. A co víc? Ještě během kurzu jsem stihla první konkrétní kroky – dostala jsem se do tří podcastů.“

Proč zrovna se mnou? Znám média z obou stran

Jana Pokorná

PR konzultantka
Jsem PR konzultantka, která se zaměřuje na zviditelnění žen v médiích. Pomáhám jednotlivcům, především podnikatelkám, zpřístupňovat svět médií a využívat jejich sílu pro posílení osobní značky. 
V mediální branži se pohybuji od roku 2007, kdy jsem začínala jako televizní a později online redaktorka v České televizi. Vím, jak vypadá práce ve velké redakci a co pro ni novináři potřebují.
Toho teď využívám při zajišťování public relations v podnikatelském i neziskovém sektoru – buduju vztahy s médii a připravuju obsah. 

Momentálně podporuji hlavně podnikatelky tak, aby získaly více uznání i klientů.

Znát mě můžete také ze stránek magazínu Wonline, kde dávám prostor úspěšným ženám s tématy týkajícími se osobního rozvoje i podnikání. A PRopojuji je i s médii.
Povedu i vás, aby váš odraz vynikl v záři reflektorů.

Jak kurz probíhá?

 • Kurz je dostupný ihned, po zakoupení obdržíte přístup do přehledné členské sekce na webu.

 • Na začátku každé ze čtyř lekcí zhlédnete video, které vás uvede do tématu.

 • Postup, jak se dostat do médií, promýšlíte a tvoříte s pomocí pracovních listů a dalších materiálů.

 • Ke kurzu se můžete opakovaně vracet, přístup k němu máte na celých 6 měsíců.

 • Uděláte přímo akční kroky směřující do médií, ale naučíte se také, jak postupovat dlouhodobě.

V každé lekci jeden krok na cestě do médií:

Positioning
vaší značky

Výběr
médií

Příprava mediálních témat

Oslovení
novinářů

Navíc ode mě obdržíte:

3 x SOS konzultaci (10 min), kdykoliv se vám novináři ozvou zpět

Kalendář mediálních témat a významných dnů na celý rok

Šablony dokumentů i ukázky úspěšných oslovení novinářů

Co o kurzu říkají jeho absolventky?

Kurz je naprostá pecka

„Pokud netušíte, jak média vlastně fungují, jakým způsobem do nich proniknout, Jana vás tím skvěle provede a seznámí. Pokud jste už už nachystaní ten první krok udělat, s Jany pomocí se vám to povede.“

Vím, jak oslovit média

„Mám přehled o českých médiích a o způsobu, jak je oslovit. Jana mi pomohla vytipovat příležitosti a formulovat téma, se kterým se chci prezentovat.“

Uvědomila jsem si hodnotu své práce

„Do kurzu jsem vstupovala s myšlenkou, že chci být v médiích, ale nemám páru, jak na to, ani pocit, že by má práce novináře zajímala.

Výsledkem kurzu pro mě je reálné oslovení novinářky velkého českého deníku a další dvě oslovení na spolupráci s osobnostmi v mém oboru. Jana mi totiž pomohla uvědomit si hodnotu mé práce a zlepšit vlastní sebeprezentaci.
Odrazte se do médií
online kurz
3500/Kč
 • Videa a pracovní listy v přehledné členské sekci
 • 3 x 10min SOS konzultace
 • Kalendář mediálních témat a významných dnů na celý rok
 • Šablony dokumentů a ukázky úspěšných oslovení novinářů
 • Odkazy na další relevantní informace
 • Přístup na 6 měsíců

Potřebujete se mě ještě na něco zeptat?

Jako PR konzultantka se specializuji převážně na medializaci značky jako osoby a na tvz. expertní byznys, tedy situaci, kdy můžete v médiích sdílet své know-how, odborný názor, zkušenosti nebo příběh. Kurz vám proto ukáže cestu, pokud chcete zviditelnit sebe jako tvůrce, na produktové PR se ale nezaměřuje.

Pokud chcete jen vědět, jak to funguje, dostat se do médií, stačí vám během pár hodin projít informace – videa jsou krátká a věcná, pracovní listy přehledné.

Pokud ale hodláte z kurzu vytěžit maximum a skutečně vytvořit a odeslat nabídku konkrétnímu novináři, a odrazit se tak do médií, počítejte, že si pravidelně vyhradíte alespoň 1-2 hodiny za týden na vaše PR.

Pracovní listy a většina dalších materiálů vám zůstane již napořád. Přístup k videím a dalšímu obsahu v členské sekci budete mít na 6 měsíců. Ze zkušenosti vím, že je to doba dostatečně dlouhá na aplikaci všeho, co se v kurzu dozvíte. A chcete přece začít na svém PR pracovat co nejdříve, ne si koupit něco, co budete pak jen odkládat. Je to podobné jako s investováním, nejlepší chvíle začít je právě teď.

Obsah kurzu je dostupný v přehledné členské sekci na webu. Přístupové údaje obdržíte e-mailem ihned po zaplacení kurzu. Ke všem informacím se tak můžete opakovaně vracet. Individuálně vám poskytnu 3 x 10min SOS konzultaci, jinak ale součástí kurzu není můj čas na telefonu nebo online.

V průběhu kurzu můžete hned 3x využít 10min osobní konzultaci se mnou v případě, že se vám novináři ozvou zpět na vaši nabídku námětu. Ráda vám poradím, jak v komunikaci s nimi postupovat, jak odpovědět, připravit se na vystoupení apod. Většinou je potřeba jednat rychle, proto vám dám k dispozici moje telefonní číslo.

Může se stát, že se v průběhu kurzu rozhodnete medializaci momentálně nevěnovat. Poznatky z kurzu ale můžete i tak využít pro svůj vlastní marketing, tvorbu obsahu a rozvoj podnikání.

Napište mi na info@janapokorna.com, ráda vám na doplňující otázky odpovím.