Reference

Online kurz Odrazte se do médií 2021

Osobní mediální audit & konzultace

Mediální audit od Jany Pokorné si prohlédne váš web odborným profesionálním okem, které hned vidí jakékoliv skulinky, kudy protékají informace. Od Jany jsem dostala třístránkový dokument a spoustu tipů a konkrétních rad, jak zmedializovat svoje poradenství pro rukodělné podnikavce. A hlavní poznatek, který si z mediálního auditu odnáším? Pokud chcete být vidět, tak buďte pro novináře odměnou a naservírujte jim vše na stříbrném podnose.
Anna Benešová - Monsterance
šperkařka a poradkyně pro rukodělné podnikavce
Využila jsem službu Osobní mediální audit a musím napsat, že mě moc překvapila! Jana se podívala na můj projekt a vypracovala podrobnou zprávu o tom, jak působím na veřejnost, kdo jsem, jakými tématy se zabývám apod. K tomu mi dala spoustu konkrétní tipů, co vylepšit, doplnit nebo na co se soustředit v budoucnu, aby můj projekt měl větší potenciál a oslovil (nejen) média. U některých tipů se mi otevřely oči a nechápu, že mi to na stránkách chybělo?!
Lenka Stehnová - Miluji focení
fotografka a lektorka fotografování
Splnila služba vaše očekávání?
5/5
Byly pro vás tipy a doporučení užitečné?
5/5
Od auditu jsem očekávala rady a tipy, co mám udělat abych se lépe prezentovala na sítích a v médiích. Dostala jsem kompletní rozbor mého webu, vystupování a podrobný návod, jak zlepšit svou komunikaci. Získala jsem pohled na svou práci z nadhledu. A otevřela se novým nápadům a strategiím. Jsem ráda, že jsem tuto službu využila a těším se na další spolupráci. Službu bych doporučila všem, kteří se chtějí prezentovat jako profesionálové a chtějí se zviditelnit.
Tereza Chlebusová Kandráčová - Plavu s Terezou
instruktorka plavání a autorka hravé metody výuky plavání
Velmi si vážím lidí, kteří svou práci vykonávají profesionálně a jsou opravdovými odborníky. A to Jana je.
Jsem velmi ráda, že jsem s ní měla možnost konzultovat svůj mediální obraz. Především chci vyzdvihnout, jak byla již dopředu skvěle připravená a jak provedla celkovou analýzu. Určitě jsem s Janou nekonzultovala naposledy a její služby mohu stoprocentně doporučit všem, kteří chtějí pracovat na systematickém zviditelnění sebe nebo svého projektu.
Zuzka Vitková - 3 pod 30
mamablogerka a finanční koučka
Služba předčila mé očekávání.
5/5
Janiny služby mohu 100% doporučit.
5/5

Mastermind podnikatelek červen/červenec 2020