Vystupujeme víc a lépe

Chci vidět víc žen vystupovat na veřejnosti

Založila jsem proto skupinu pro ženy, které chtějí získat odvahu a zlepšovat se ve vystupování na veřejnosti – v médiích, na konferencích a jiných veřejných akcích, třeba i online.

Skupina pro ženy na LinkedIn

Proč odvahu?

Protože ji k mluvení před jinými lidmi potřebujeme. Je to obvykle situace nacházející se za hranicí naší komfortní zóny. A u žen navíc spojená i s méně obvyklou rolí než u mužů – statisticky ženy vystupují na veřejnosti méně a když už, tak častěji čelí bagatelizování nebo dokonce šikaně (hlavně online). 

Chce to zkrátka odvahu jít s kůží na trh, setkala jsem se s tím coby televizní redaktorka i během praxe PR konzultantky, kdy ženy často couvly z domluveného vystoupení v médiích nebo po dlouhé přípravě nakonec nechtěly oslovit novináře a nabídnout jim své téma.

Ve veřejném vystupování máme zkrátka nějaké bariéry a já bych je ráda společně s vámi zmenšovala a odstraňovala. Jsem totiž přesvědčená o tom, že se promítne do lepších životů náš všech, když hlas žen, a tím i našich zkušeností nebo řešení problémů, které se nás ve společnosti týkají, bude silnější.

Jak se zlepšovat?

Já osobně se cítím odvážnější a jistější, když mám tzv. natrénováno. Proto bych chtěla v této skupině propojovat ty, kteří tvoří obsah, třeba podcasty, magazíny nebo online vysílání, a hledají pro něj hosty. Zároveň si na vystoupení vyžádat zpětnou vazbu a sdílet tipy a triky, jak se připravit na různé komunikační situace, třeba i čelit hejtům. Věřím, že se můžeme navzájem podpořit, motivovat a posouvat.

Pojďme na to společně

Jana Pokorná - Více žen

Jana Pokorná

Jsem PR konzultantka, tvořím obsah, připravím vás na vystoupení v médiích. Kopu hlavně za ženy. Myslím si, že náš hlas musí být silnější. Propojte se se mnou na LinkedIn, ať vystupujeme víc a lépe.

Pro lektor(k)y

Školíte komunikační dovednosti? Spolupracujme!

Chcete trénovat vystupování na veřejnosti individuálně? Připravím vás