O mně

Tři, dva, jedna... odrazte se

Buďte vidět v médiích a získejte více uznání a klientů pro vaše podnikání.  

Povedu vás. Fascinuje mě svět médií. Samotnou mě baví mluvit jejich řečí, ale ráda je i jen tak zkonzumuju. Často taky využiju, k čemu slouží, a neméně pravidelně je podrobím kritickému pohledu. Ráda bych vás do tohoto světa vzala a nebojte se, není to žádná tajemná země-nezemě. Média jsou lidi, jako vy nebo já.

V mediální branži se pohybuji od roku 2007, kdy jsem začínala jako televizní a později online redaktorka v České televizi. Znám média ale z obou stran. Zajišťuji totiž PR v podnikatelském i neziskovém sektoru, a to hlavně budováním vztahů s médii směrem k publicitě a obsahem. PRopojuji i píši.

Vystudovala jsem žurnalistiku a mediální studia na Masarykově univerzitě v Brně, hrála jsem závodně volejbal, cestovala (nejen po Evropě, ale zavítala jsem i do Kanady, USA, Thajska či Indonésie) a rozhodla se pracovat na volné noze a pro vás.

Podporuji hlavně ženy – moc dobře vím, že právě náš hlas musí být silnější. Fandím srdcovým projektům i byznysovému tahu na branku. Máte-li co říct světu, byla by škoda, aby to svět neslyšel. Chce to jen zjistit, jak. Povedu vás, aby váš odraz vynikl v záři reflektorů.

Koho jsem už PRopojila a co napsala?

PÍŠU O ČEMKOLIV (CO MI DÁVÁ SMYSL)

 • Pravidelně připravuji obsah magazínu Wonline pro ženy, které chtějí růst, v osobním životě i podnikání.
 • Napsala jsem desítky článků pro zpravodajský portál ČT 24.
 • Byla jsem editorkou online magazínu o udržitelném rozvoji a cirkulární ekonomice.
 • Připravila jsem texty na web i mailing a PR články pro vzdělávací a networkingovou platformu aktivních rodičů M.arter.
 • Nastavila jsem komunikační materiály služby kariérového poradenství pro Centrum vzdělávání všem (dnes JCMM).
 • Vydala jsem dva ročníky zaměstnaneckého časopisu společnosti Siemens.

KOPU ZA ŽENY 

 • Publikovala jsem řadu vědeckých článků zaměřených na genderové aspekty a medializaci žen.
 • Připravila jsem výzkumné studie i PR články pro Komisi rovných příležitostí Českého olympijského výboru i mezinárodní projekty a konference.
SPORT JE MOJE SRDCOVKA
 • Natočila jsem stovky reportáží pro ČT sport a moderovala 2 roky regionální zpravodajství.
 • Pravidelně jsem tvořila obsah webu a sítí pro tuzemské i mezinárodní projekty a zajišťovala medializaci třeba Mistrovství světa volejbalistek U20, Mistrovství světa v kuželkách, A-týmu basketbalistek brněnských Žabin i závodům Běhej Brno.
 • Spravovala jsem několik webů volejbalových družstev, za které jsem závodně nastupovala.

Jsem jedna z vás

Během rodičovské jsem se nadchla pro online podnikání a stala se součástí komunity výjimečných žen, které chtějí zúročit své znalosti a zkušenosti tak, aby pomohly co nejvíce lidem. 

Moje poslání je vést zkušené podnikatelky k tomu, aby byly více vidět a mohly rozvíjet svou osobní značku i byznys.

Mým nástrojem jsou PR a media relations, sázím na publicitu. Ukazuji ženám tuto cestu osobního marketingu, aby ji mohly využívat ve svůj prospěch. Vedu je k vytvoření strategie a konkrétního postupu tak, aby roztočily mediální spirálu pozornosti, a získaly tak více uznání a klientů. 

Chcete být vidět v médiích? Ráda s vámi na tom budu pracovat.